Party Colour Set Ballonglazen
naar winkelmand
verder winkelen
Artikelcode: 8448
€ 84,95
| Artikelcode | 8448 |
| Verkoopeenheid | Per set (6 stuks) |
| Materiaal | 100% Tritan |
| Collectie | Party |
| Soort | Ballonglas |
| Hoogte | 20.5 cm |
| Inhoud | 650 ml |
| Diameter | 8.5 cm |
| Anti-slip | Ja |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| BPA-vrij | Ja |