Northwind Ballonglas
naar winkelmand
verder winkelen
Artikelcode: 8446
€ 14,50
| Artikelcode | 8446 |
| Kleur | Blauw, Transparant |
| Materiaal | 100% Tritan |
| Collectie | Party |
| Soort | Ballonglas |
| Hoogte | 20.5 cm |
| Inhoud | 650 ml |
| Diameter | 8.5 cm |
| Anti-slip | Ja |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| BPA-vrij | Ja |