Party Colour Set Balloon glasses
To cart
Continue shopping
Item code: 8448
€ 84,95
| Item code | 8448 |
| Sales unit | Per set (6 pieces) |
| Material | 100% Tritan |
| Collection | Party |
| Type | Balloon glass |
| Height | 20.5 cm |
| Capacity | 650 ml |
| Diameter | 8.5 cm |
| Non slip | Yes |
| Dishwasher safe | Yes |
| BPA free | Yes |