VACATURE: MEDEWERKER COMMERCIËLE BINNENDIENST 24 - 32 UUR PER WEEK

Voor ons team zoeken wij een enthousiast, sociaal en gedreven persoon voor minimaal vier dagen per week. Met je MBO-4 diploma en minimaal 5 jaar werkervaring, zit je helemaal goed. We vinden het leuk als je affiniteit hebt met watersport, maar het is niet noodzakelijk.

 

Over ARC Marine

ARC Marine is al ruim 40 jaar een begrip in de Europese watersportmarkt. ARC is één van 's werelds meest vooraanstaande leveranciers in teakhouten scheepsbenodigdheden, scheepsverlichting, regisseursstoelen en messing hang- en sluitwerk. Kortom, alle accessoires die je nodig hebt voor je boot leveren wij. Ons productassortiment bestaat uit kwalitatieve en duurzame producten en komen van onze leveranciers uit Thailand, Spanje en Duitsland. Onze klanten zijn o.a. watersportwinkels, jachthavens, jachtwerven, outdoor en campingwinkels. We zijn een internationaal bedrijf, want onze klanten bevinden zich in heel Europa.

 

Voor ons team zoeken wij…

Een enthousiast, sociaal en gedreven persoon voor minimaal vier dagen per week. Met je MBO-4 diploma zit je helemaal goed. We vinden het leuk als je affiniteit hebt met watersport, maar het is niet noodzakelijk. Uiteraard is het van belang dat je Nederlands perfect is. Omdat we met veel internationale klanten en leveranciers samenwerken, vinden we het belangrijk dat je de Duitse en Engelse taal beheerst. We werken in een klein team, dus een gezellige en flexibele instelling is van groot belang. 

 

Wat houdt het werk in?

Bestellingen gaan bij ons de hele dag door. Dit gebeurt zowel telefonisch, per e-mail als per showroombezoek. Het is jouw taak om deze bestellingen zo nauwkeurig mogelijk te verwerken. Om ons brede productassortiment te promoten staan we door het jaar heen op verschillende nationale en internationale beurzen. In de aanloop naar deze belangrijke evenementen hebben we jouw ondersteuning hard nodig. Onze website updaten, nieuwsbrieven versturen en persberichten opmaken, vallen ook binnen jouw takenpakket.  

 

Verantwoordelijkheden:

 • Sales ondersteuning: Orderverwerking en facturatie
 • Telefonische bestellingen verwerken
 • Bewaken van alle lopende in- en verkooporders
 • Bewaken van ERP systeem
 • Ondersteuning van marketingactiviteiten

Wat neem jij mee:

 • Je bent nauwkeurig
 • Je hebt minimaal een afgeronde MBO-4 opleiding
 • Je hebt minimaal 5 jaar werkervaring
 • Je bent handig in computerapplicaties
 • Kennis van Engelse en Duitse taal
 • Sociaal en flexibel
 • Proactieve instelling
 • Je kan goed zelfstandig werken

Ben je enthousiast? Reageer dan snel door jouw CV en motivatiebrief te sturen naar roel.bennink@arcmarine.eu!

Startdatum graag in overleg.
Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. 

Contactgegevens:
ARC Marine
Contactpersoon: Roel Bennink
Zeilweg 28
8243 PK Lelystad
www.arcmarine.eu